Kapat

Sağlık Kulübü

Sağlık Kulübü

Sağlıklı bir gelecek için kendinize bugünden özen gösterin! Karşılaşacağınız sağlık problemlerinizde yanınızda olmak için 100’e yakın anlaşmalı noktada avantajlı sağlık hizmetlerimiz ve bunlara ek günlük yaşamınızı kolaylaştıracak akaryakıt indirimimiz Sağlık Kulübü’nde sizleri bekliyor!

Sağlık Kulübü’nün avantajlı dünyasından faydalanabilmeniz için Bireysel Emeklilik Sözleşmelerinize ait aylık toplam katkı payı tutarınızın minimum 225 TL olması ve son 12 aya ait ödenmemiş katkı payınızın bulunmaması gerekmektedir.

Sağlık Kulübü Hizmetleri Nelerdir?

Diş Sağlığı

Diş Sağlığı Hizmeti ile anlaşmalı hastane, klinik, muayenehane veya hekimler üzerinden, sözleşme süresi boyunca yılda bir kez diş hekimi muayenesi, periapikal (tek diş) diş röntgen filmi ve diş taşı temizliği (alt ve üst) hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Göz Sağlığı

Göz Sağlığı Hizmeti ile yılda bir kez ücretsiz göz muayenesi ile muayene dışındaki göz sağlığına ilişkin tüm tetkik, tedavi ve ameliyatlarda %40’a varan indirim avantajı sunulmaktadır.

İndirimli Hobi Merkezleri

İndirimli Hobi Merkezleri Hizmeti ile anlaşmalı hobi kurumlarında %30’a varan indirim avantajı sunulmaktadır.

  • Eğitim: Yabancı Dil Kursları, Pastacılık Kursu, Kurabiye Kursu, Çikolata Kursu, Fotoğraf Kursu, Bilgisayar Kursu
  • Sanat: El Sanatları, Ebru Kursu, Resim Kursu, Dans Kursu, Müzik Kursu, Seramik Kursu
  • Spor: Fitness, Okçuluk, Yoga, Pilates, Yüzme, Tenis, Binicilik
  • Sosyal Aktivite: Gezi & Seyahat, Sinema, Opera, ATV Turu, Paintball, Tiyatro
Sağlıklı Beslenme

Sağlıklı Beslenme Hizmeti ile beslenme ve diyet merkezlerinde ilk tanışma seansı ücretsiz ve diğer seanslarda, %30’a varan indirim avantajı sunulmaktadır. Ayrıca kulüp üyeleri; ideal kilonun korunması, sağlıklı kilo verme, kilo alma vb. konularda danışmanlık hizmeti alabilmektedir.

Psikolojik Destek

Psikolojik Destek Hizmeti ile anlaşmalı psikologlarda ilk tanışma seansı ücretsiz ve diğer seanslarda, %30’ a varan indirim avantajı sunulmaktadır.

Medikal 2. Görüş

Medikal 2. Görüş Desteği ile her bir kulüp üyesine, yılda bir kez ücretsiz olarak ilk teşhisi koyulmuş olan medikal rahatsızlıklarda, Amerika ve Avrupa'daki sağlık kuruluşlarından, en iyi tetkik ve tedavi yöntemleri ile ilgili alanında uzman olan ikinci bir doktordan tıbbi görüş alma imkanı sunulmaktadır.

İndirimli Check up

Sağlık Check Up Hizmeti ile her bir kulüp üyesi ve yakınları için Mini-Ultra-Çocuk Check Up Hizmetleri’nde %20’ye varan indirim avantajı sunulmaktadır.

Medikal Asistans

Medikal Asistans Hizmeti ile kulüp üyelerine aşağıdaki hizmetler sunulmaktadır.

  • Tıbbi Bilgi ve Danışma
  • Kara ambulansı & Eve Doktor Gönderimi
  • Unutulmuş ilaçların gönderimi
  • Acil mesajların iletilmesi
  • Konuta Tıbbi Ekip ve Ekipman Gönderimi
  • Sağlık network indirimi
Akaryakıt İndirimi

Akaryakıt İndirimi ile anlaşmalı benzin istasyonlarında benzin için %2, motorin için %4, LPG için %7 indirim sunulmaktadır.