Kapat

Ara Ödeme Kampanyası

Değerli Müşterimiz, ara ödeme kampanyasına Online İşlemler menüsünden hızlı ve güvenli bir şekilde katılabilirsiniz.

* VE için tıklayınız!​
* ZE için tıklayınız!​
* HE için tıklayınız!
(*VE=Vakıf Emeklilik Müşterileri *ZE=Ziraat Emeklilik Müşterileri *HE=Halk Emeklilik Müşterileri)

Yasal Metin

Bu kampanya Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. adına MPİ’nin 25.03.2021 tarih ve 24951361 sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından düzenlenmektedir. 01.04.2021 SAAT: 00.01 -31.05.2021 SAAT: 23.59 tarihleri arasında: Kampanya tarihleri arasında, Türkiye Genelinde, Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. satışı yapan tüm kanallardan (Türkiye Hayat Emeklilik Şubeleri, Türkiye Hayat Emeklilik acenteleri, www.turkiyehayatemeklilik.com.tr (ücretsiz) internet sitesi veya (0850) 202 20 20 no’lu çağrı merkezi numarasından) Bireysel Emeklilik sözleşmesi için her 1.000 TL ara ödeme yapan müşterilere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Ara ödeme( Ek katkı payı ödemesi) yapan katılımcılar aynı zamanda kampanya dönemi için tasarlanan özel bilgi güncelleme formu üzerinden bilgilerini güncelledikleri takdirde mevcut çekiliş hakkına ilave olarak 1 kereye mahsus 1 adet çekiliş hakkı daha verilecektir. Talihliler, 22.06.2021 tarihinde saat:11.00’de Türkiye Hayat Emeklilik Genel Müdürlüğü (Toplantı Salonu) Levent Mah. Çayır Çimen Sok. No:7 Levent Beşiktaş / İSTANBUL adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecektir. Çekiliş sonucunda 1 kişi 16.999.00 TL değerinde Iphone 12 Pro Max 128 GB 3 kişi 10.349.00 TL değerinde Ipad Pro 11 inc 512 GB 10 kişi 3.799.00 TL değerinde Apple Watch 6 saat 10 kişi 2.499.00 TL değerin de Airpods Kulaklık, 25 kişi 1.000,00 TL değerin Boyner Hediye Kodu Boyner Mağazalarında ve online sitesinde kullanılmak üzere hediye kodu verilecektir. Hediye kodları altın ve cep telefonu butikleri hariç tüm butiklerde geçerlidir. Her talihli kampanyadan bir kez yararlanabilir. Bu kampanyaya ait kodlar, boyner.com'da yapılan diğer kampanya ve indirim kodları ile birleştirilemez. Özel kampanyalı (2. ürün 1 TL, sepette ek %30 indirim vb.) butiklerde kampanya ve indirim kodu birlikte kullanılamaz. Alışveriş tutarının kargo ücreti ve vade farkı hariç kısmı indirime tabii tutulur. Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez. Boyner Hediye Kodu ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, nakde çevrilemez veya devredilemez. Çeklerin son kullanım tarihi 01.10.2021’dir. İkramiyesi kazanacaktır. Kazanan talihliler 28.06.2021 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır. Kampanya Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. bireysel katılımcılarına yöneliktir.Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.Kampanya süresince Bireysel ve Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik (GBB) sözleşmelerine yapılan ara ödemeler dikkate alınacaktır.Çekilişe esas olan ara ödemeler sözleşme bazında hesaplanacaktır.Kendi adına birden fazla sözleşmesi olan katılımcılar her bir sözleşmesine yapacakları 1.000 TL ve katlarında ara ödeme için 1 çekiliş hakkına sahip olacaktır. Kampanya kapsamında bir müşterinin ara ödeme ile kazanabileceği çekiliş hakkı sınırı bulunmamaktadır.
Türkiye Hayat Emeklilik internet şubesinde ara ödeme sırasında açılacak olan özel bilgi güncelleme formu üzerinden güncelleme yapan müşterilerimiz ile farklı kanallardan ara ödeme yapan müşterilerimize gönderilecek olan SMS te yer alan özel bilgi güncelleme formu üzerinden yapılan güncellemelere çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya için hazırlanan özel bilgi güncelleme formu dışında yapılan bilgi güncellemelerine çekiliş hakkı verilmeyecektir.Ara ödeme yapmayan sadece bilgi güncellemesi yapan müşterilerimiz çekiliş hakkı kazanamayacaktır.Çekiliş hakkı kazanabilmek için Özel Bilgi güncelleme formun da bulunan bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bilgi güncellemesini eksik yapanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.Çekilişe katılmaya hak kazanan sözleşmelerin kampanya bitiş tarihi olan 31/05/2021 (23:59) tarihi itibariyle yürürlükte olması gerekmektedir.Bilgi güncellemesi ile kazanılacak olan çekiliş hakkı “1” ile sınırlandırılmıştır.Kampanya dönemi içerisinde ek ödeme talimatı veren ve kampanya dönemi sonrasında en geç 03.06.2021 tarihine kadar tahsilatı gerçekleşecek olan sözleşmeler kampanyaya dahil olacaktır.Kampanya başlangıç tarihinden itibaren en geç 31.05.2021(23:59) tarihine kadar yapılan bilgi güncellemelerine çekiliş hakkı verilecektir.Kampanya dönemi öncesinde ara ödeme talimatı alınan ve kampanya döneminde tahsilatı gerçekleşen sözleşmeler kampanyaya dahil olmayacaktır. Ödeyeni farklı kişi olan sözleşmelerde de ilgili sözleşmenin sadece katılımcısı çekiliş hakkı kazanacaktır. (0850) 202 20 20 no.lu Çağrı merkezi numarasını arama Türkiye’nin her yerinden şehir içi konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
www.turkiyehayatemeklilik.com.tr internet sitesinden kampanya ya katılım ücretsizdir.Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.Türkiye Hayat ve Emeklilik ve Türkiye Sigorta ve Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri Ltd.Şti. çalışanları ve 18 yaşından küçükler düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Ara Ödemenizi
0 (850) 202 20 20 no'lu Müşteri İletişim Merkezi'miz üzerinden yaparak kampanyaya katılmaya hak kazanabilirsiniz.